Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Chodov

předseda klubu:

Ing. Josef Hora

kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


sociální sítě:


Komunální volby 2022 v Chodově

Sněm v Chodově

V sobotu dne 18. června proběhl v Chodově v pořadí druhý letošní Sněm Místní HNHRM. Zatímco březnový sněm v Teplicích měl na programu projednání a schválení dokumentů důležitých pro Úřad pro kontrolu hospodaření politických stran a politických hnutí v Brně (a nutno podotknout, že 30. března 2022 potvrdil tento úřad, že všechny zaslané dokumenty byly v pořádku), červnový sněm řešil pracovní záležitosti.

Například aktualizaci členské základny, pandemie se podepsala i na snížení počtu našich členů. Ke konci června je, bez Klubu MHNHRM Bílina, který nezaslal přihlašovací lístky včas, stav členů Místní HNHRM ve 14 klubech (bez Bíliny) 144 členů. Dále byly projednávány stavy na bankovních účtech jednotlivých klubů, poměrně bohatá diskuse byla vedena k webovým stránkám hnutí. Bylo dohodnuto, že webové stránky mistni.hnhrm.cz budou v sekci klubů doplněny o odkazy na sociální sítě (facebook apod.), které obsahují ty nejaktuálnější informace ze života jednotlivých klubů.

V rámci příprav podzimních komunálních voleb byl kvitován zájem „neklubových“ volebních subjektů o kandidaturu pod praporem Místní HNHRM. Opět je takových subjektů přes 20 a to z celé ČR. Velký počet zájemců je např. z jižních Čech, opakovaně budou naše barvy hájit v letošních podzimních volbách ve Dvorcích v Moravskoslezském kraji.

V závěru sněmu byl usnesením přijat termín a místo konání sněmu v roce 2023 – sobota dne 18. března 2023 ve Frýdlantu. Současně bylo rozhodnuto o konání sněmů 2x ročně, tzv. jarní a pozimní Sněmy Místní HNHRM.

 

Ing. Josef Hora

předseda Místní HNHRM

 

Komunální volby 2014 - kandidátní listina Chodov

 

 

 

 


Sponzoring

Klub HNHRM Chodov se vedle své činnosti pro Město Chodov věnuje i podpoře zajímavých a potřebných projektů ve městě a jeho okolí. O přidělení daru rozhoduje valná hromada členů klubu v Chodově. Dary klub poskytuje z prostředků, které obdržel na svou činnost, jako příspěvek na výkon mandátu zastupitele Karlovarského kraje, který vykonává Ing. Josef Hora.

Z podpořených objektů vybíráme:

2006

  • zakoupení fontány do sportovního centra Chodov v celkové částce 75.398,- Kč. Fontána do dnešního dne příjemně doplňuje areál sportovního centra, který je hojně navštěvován nejenom sportovci ale rodiči s dětma, kteří zde příjemně a zejména bezpečně tráví volný čas.

Číst dál: Sponzoring