Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Jiřetín pod Jedlovou

předsedkyně klubu:

Mgr. Stanislava Zoserová
kontakt:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úklidová akce v Jiřetíně

Po zániku varnsdorfského křídla Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst vznikl tento rok nový klub Jiřetín pod Jedlovou. Hnutí pomalu rozšiřuje svou členskou základnu a přidávají se další jiřetínští občané. Jedním z cílů je nezištný zájem o práci pro svojí obec a snaha o organizování různých veřejně prospěšných a kulturních akcí.

Na konci dubna proběhla například první „úklidová akce“, kde se nám s pomocí několika málo sousedů podařilo z velké části vyčistit od odpadu prostory pod hřbitovní zdí. Tímto všem, kteří přiložili ruku k dílu, děkujeme a rádi se uvidíme na dalších akcích.
Mgr. Stanislava Zoserová
předsedkyně klubu MHNHRM