Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Podpora pokračuje

Jedním z volebních slibů Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst bylo, že peníze, které obdržíme za výkon mandátů členů zastupitelstva Karlovarského kraje, použijeme pro podporu hasičů, dobročinných institucí, sportu, kultury atd. S ohledem na to, že nemáme žádné stranické sekretariáty ani centrály, či jiné pro nás zbytečné struktury, tak tyto peníze, nemusíme nikam odvádět. Proto tak jako vloni, podpoříme hasiče v jejich nelehké práci finanční částkou 300 000,- Kč. Hasiči tyto peníze použijí zejména na podporu a rozvoj výchovy mládeže, podporu sportovních aktivit a také opět nezapomenou na kamarády v tísni a na mentálně a tělesně postižené děti našich hasičů v Karlovarském kraji.

V roce 2013 Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst společně s hasiči podpořili dobročinné účely v částce 75 tis., organizace pracující s mládeží částkou 277 tis., projekty zaměřené na prevenci kriminality a kulturu částkou 117 tis. a pro pomoc v těžké životní situaci částkou 132 tis.

Přesvědčení nás všech je i nadále pomáhat. Také v roce 2014 jsme připraveni pomoci všude tam, kde naše pomoc bude vítána a přijata, nečekáme protislužby, chceme pouze pomáhat.