Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Další ročník je za námi

Další ročník Karlovarské ligy v požárním sportu mládežnických, dorosteneckých a dospělých kolektivů je za námi. O minulém víkendu, nejprve v sobotu 4. října v Karlových Varech ukončili svá půlroční zápolení kolektivy dospělých a dorostenců a poté v neděli 5. října na Březové u Sokolova také mladí hasiči. Vítězem v kategorii mužů se stalo družstvo A z Otročína, v ženách družstvo z Dalovic, v dorostencích družstvo z Chodova a v kategorii dorostenek nebyl vítěz vyhlášen.

U mládežnických kolektivů si zlaté medaile v kategorii přípravka odvezly děti z Útviny, v mladších žácích děti z Mezirolí a ve starších žácích děti z Plesné.

Ostatní výsledky všech družstev Karlovarské ligy jsou k dispozici na webových stránkách www.krajskaliga.cz a www.ligamh.webnode.cz.

Závěrem mi dovolte za hasiče poděkovat za velmi výraznou a dlouhodobou podporu klubu Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst v Chodově.

Hasiči a komunální volby

Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst a hasiči se v několika obcích Karlovarského kraje rozhodli spojit síly a vykročit společně do boje o posty na obcích v komunálních volbách. Již v minulosti se toto spojení osvědčilo a spousta hasičů tak zasedla na posty zastupitelů, radních nebo také na posty místostarostů a starostů měst a obcí. Víme, že vytvoření společných kandidátních listin vždy bylo ku prospěchu práce na obcích a městech. My, hasiči, si této spolupráce nesmírně vážíme a chceme svou pílí a názorem přispět k dobré atmosféře mezi našimi obyvateli.

Podpora mládežnického hasičského sportu

Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst se stalo jedním ze sponzorů, který přispěl hodnotnými cenami a tím podpořil V. Mistrovství světa dorostu v požárním sportu a III. Mistrovství světa juniorů v požárním sportu. Toto mistrovství světa se koná historicky poprvé na území České republiky. Hostitelem této významné akce se stalo město Svitavy v Pardubickém kraji a celá akce proběhne ve dnech 13.7. – 20.7. 2014. Hasiči si této podpory váží a děkují HNHRM klubu Chodov, jmenovitě Ing. Josefu Horovi, který již v minulosti byl patronem několika hasičských akcí a to jak na republikové, tak také krajské a místní úrovni.

Hasičská liga opět začíná

O tomto víkendu se opět rozeběhne seriál Karlovarské ligy v požárním sportu dospělých, a o příštím také v hasičských disciplínách mládeže. U dospělých proběhne celkem čtrnáct kol, vyvrcholením bude závěrečná soutěž pořádaná začátkem měsíce října v Karlových Varech. Mládežníci se utkají celkem v deseti kolech a závěr se uskuteční 5. října v Březové u Sokolova. Nově v letošním ročníku dostanou prostor také dorostenci, které budou soutěžit společně s kolektivy dospělých.
Již tradičně převzalo záštitu nad celým seriálem hasičské Karlovarské ligy Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, které ho podpoří částkou ve výši zhruba 100 tisíc korun. Za tuto částku budou pořízeny hodnotné ceny za přední umístění jak v jednotlivých kolech, tak i pro závěrečné vyhodnocení ligy ve všech kategoriích. Průběžné informace můžete sledovat na webových stránkách www.krajskaliga.cz a www.ligamh.webnode.cz.

Podpora pokračuje

Jedním z volebních slibů Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst bylo, že peníze, které obdržíme za výkon mandátů členů zastupitelstva Karlovarského kraje, použijeme pro podporu hasičů, dobročinných institucí, sportu, kultury atd. S ohledem na to, že nemáme žádné stranické sekretariáty ani centrály, či jiné pro nás zbytečné struktury, tak tyto peníze, nemusíme nikam odvádět. Proto tak jako vloni, podpoříme hasiče v jejich nelehké práci finanční částkou 300 000,- Kč. Hasiči tyto peníze použijí zejména na podporu a rozvoj výchovy mládeže, podporu sportovních aktivit a také opět nezapomenou na kamarády v tísni a na mentálně a tělesně postižené děti našich hasičů v Karlovarském kraji.

V roce 2013 Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst společně s hasiči podpořili dobročinné účely v částce 75 tis., organizace pracující s mládeží částkou 277 tis., projekty zaměřené na prevenci kriminality a kulturu částkou 117 tis. a pro pomoc v těžké životní situaci částkou 132 tis.

Přesvědčení nás všech je i nadále pomáhat. Také v roce 2014 jsme připraveni pomoci všude tam, kde naše pomoc bude vítána a přijata, nečekáme protislužby, chceme pouze pomáhat.