Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Hasičská liga opět začíná

O tomto víkendu se opět rozeběhne seriál Karlovarské ligy v požárním sportu dospělých, a o příštím také v hasičských disciplínách mládeže. U dospělých proběhne celkem čtrnáct kol, vyvrcholením bude závěrečná soutěž pořádaná začátkem měsíce října v Karlových Varech. Mládežníci se utkají celkem v deseti kolech a závěr se uskuteční 5. října v Březové u Sokolova. Nově v letošním ročníku dostanou prostor také dorostenci, které budou soutěžit společně s kolektivy dospělých.
Již tradičně převzalo záštitu nad celým seriálem hasičské Karlovarské ligy Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, které ho podpoří částkou ve výši zhruba 100 tisíc korun. Za tuto částku budou pořízeny hodnotné ceny za přední umístění jak v jednotlivých kolech, tak i pro závěrečné vyhodnocení ligy ve všech kategoriích. Průběžné informace můžete sledovat na webových stránkách www.krajskaliga.cz a www.ligamh.webnode.cz.