Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Další ročník je za námi

Další ročník Karlovarské ligy v požárním sportu mládežnických, dorosteneckých a dospělých kolektivů je za námi. O minulém víkendu, nejprve v sobotu 4. října v Karlových Varech ukončili svá půlroční zápolení kolektivy dospělých a dorostenců a poté v neděli 5. října na Březové u Sokolova také mladí hasiči. Vítězem v kategorii mužů se stalo družstvo A z Otročína, v ženách družstvo z Dalovic, v dorostencích družstvo z Chodova a v kategorii dorostenek nebyl vítěz vyhlášen.

U mládežnických kolektivů si zlaté medaile v kategorii přípravka odvezly děti z Útviny, v mladších žácích děti z Mezirolí a ve starších žácích děti z Plesné.

Ostatní výsledky všech družstev Karlovarské ligy jsou k dispozici na webových stránkách www.krajskaliga.cz a www.ligamh.webnode.cz.

Závěrem mi dovolte za hasiče poděkovat za velmi výraznou a dlouhodobou podporu klubu Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst v Chodově.