Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Hnutí PRO! kraj

Dne 14.3.2012 byla v Ústí nad Labem podepsána Dohoda o partnerství,vzájemné spolupráci a společném postupu při sestavování programových cílů, kandidátky, programu, financování a předvolební kampani při  krajských a senátních volbách 2012 v Ústeckém kraji (dále jen volby) jako Hnutí "PRO! Kraj". Dohodu podepsali zástupci B10, HNHRM, KDU-ČSL, SZ a Volby pro město Děčín.

Z úvodu "Dohody"logoPROkraj

Problémy Ústeckého kraje spočívající v nesystémovém hospodaření s veřejnými prostředky, nesmyslném plýtvání nejen prostředky z evropských dotací a nekoncepční prací bez vize, založené na klientelisticko-lobbistickém způsobu vedení kraje, nás donutily ke spojení společných sil a myšlence vytvoření volebního uskupení kandidujícím do voleb jako nabídka alternativy k současnému pojetí krajské správy.

 

Účastníci se dohodli na spolupráci při snaze o nastavení nekorupčního politického prostředí v rámci Ústeckého kraje a navrácení správy věcí veřejných lidem, na místo tzv. „kmotrům“. Za tímto účelem hodlají na místo uplatnění parciálních stranických zájmů sestavit společné kandidátní listiny jako Hnutí PRO! kraj v rámci voleb v Ústeckém kraji.

Kandidátka bude koncipovaná jako koaliční uskupení smluvních stran se zastoupením osobností, které svojí osobní historií budou dostatečnou garancí výše avizovaných změn.

Základním cílem projektu PRO! kraj bude nastavení atmosféry důvěry občanů v poctivý systém krajské samosprávy. Lidé musí mít jistotu, že s jejich penězi je nakládáno nejen co nejhospodárněji, ale také co nejúčelněji. Tyto požadavky s sebou nesou nároky na maximální transparentnost nejen všech smluv, výběrových řízení, dotačních titulů v působnosti Ústeckého kraje, ale také aktivní roli kraje v oblasti metodiky či garance obdobné úlohy k samosprávám. Rozhodnutí týkající se více než 800 tisíc obyvatel Ústeckého kraje nelze dělat pouze z kanceláří budovy krajského úřadu, nýbrž se skutečnou znalostí problematiky v terénu. Hlavním cílem Hnutí PRO! kraj proto musí být udržitelnost rozvoje našeho kraje postiženého nejen sociálními, ale také ekologickými problémy. Pro dosažení důvěryhodnosti našich slov je třeba nejen morální bezúhonnosti představitelů a kandidátů Hnutí PRO kraj, nýbrž také ještě přísnějšího metru na sebe samotné.