Bookmaker Mostbet v České republice je spolehlivost, funkčnost a nejlepší podmínky pro sportovní sázení a online kasinové hry mezi sázkovými kancelářemi. Náš tým profesionálů je vždy připraven nabídnout vám široký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako rychlé výběry. Navíc máte přístup do naší mobilní aplikace, kde najdete ještě více různých akcí. Přihlaste se do Mostbet a začněte hrát!

Tisková zpráva k volbám do zastupitelstva KV kraje

Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst (HNHRM) vstupuje do voleb do zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2012 samostatně pod svou hlavičkou, společně s kandidáty z řad hasičů. Pro voliče máme připravenou kandidátku složenou ze skutečně nezávislých občanů Karlovarského kraje, to je lidí, kteří nejsou členy žádné politické strany.

V čele naší kandidátky je Ing. Josef Hora, dlouholetý starosta města Chodova, stávající zastupitel Karlovarského kraje a dobrovolný hasič, následován Mgr. Daliborem Blažkem, rovněž dlouholetým starostou z Aše. Na třetím místě naší kandidátky najdou voliči pana Miroslava Egerta, starostu města Bochova a dobrovolného hasiče. Na čtvrtém místě je pan Ladislav Zapf, hasič s letitou praxí jak v terénu, tak i v prevenci. První pětici kandidátů uzavírá starostka obce Útvina paní Ing. Lenka Straková. Našim voličům tedy nabízíme jako kandidáty starosty/-ky, místostarosty/-ky, radní, zastupitele / - ky a hasiče / -ky z celého Karlovarského kraje. To jsou skutečně nezávislí lidé, kteří mají každodenní zkušenosti s životem svých obcí a měst. Při své práci se denně setkávají s realitou, starostmi a problémy spoluobčanů a také nesou za svá rozhodnutí bezprostřední odpovědnost. Hasiči znají přímo z terénu problémy s bezpečností a jejím zajištěním, jsou nedílnou součástí společenského života v každé obci. A tak jako dobře fungující města ku prospěchu věci podporují své hasiče, tak i na celokrajské úrovni může toto spojení přinést fungující nabídku spolupráce.

Co tedy nabízíme voličům? Odpovědí je práce. Na radnicích našich měst pracujeme v přímé odpovědnosti našim občanům. Když se jim naše práce líbí tak nám to řeknou a když se jim nelíbí tak nám to řeknou mnohem hlasitěji. A to je i naše heslo.
„Přijďte se podívat do obcí a měst, kde pracujeme. Tak chceme, aby fungoval Karlovarský kraj."
Naše nezávislost nám místo partajních cílů dovoluje sledovat skutečný prospěch občanů celého Karlovarského kraje. Chceme se zaměřit na oblast bezpečnosti, kvalitu života a životního prostředí, rozvoj kraje.

Chceme využít zkušeností hasičů v oblasti bezpečnosti. Hasiči jsou nedílnou součástí života v našem kraji a díky své přítomnosti u každé krizové situace mají bohaté zkušenosti, které dokáží jednak předat dál, ale i využít ke kvalitní prevenci a to jak v oblasti požární ochrany, tak i dopravy, kriminality apod. Proto je důležité, aby v zastupitelstvu kraje byla tato složka zastoupena a měla tam „svého hasiče".

Nechceme bořit a přetahovat se o to, kdo kdy udělal více chyb. Chceme do správy našeho kraje přinést pohled zespodu. Chceme našich zkušeností využít tak, aby v každé obci a v každém městě Karlovarského kraje věděli, že v centru kraje se o nich, jejich starostech a potřebách ví.